poniedziałek, 26 listopada 2012

Przegląd biżuterii

W związku z tym, że zakupoholizm mój rośnie w siłę, a ja ostatnio dowiedziałam się, że pieniądze trzymane na koncie się psują :D poszukuję wielu rzeczy, które miałyby umilić moją marną egzystencję :D Wpadłam ostatnio na stronę sklepu Showroom- shwrm.pl (ach, jak ja ostatnio często wpadam! ach, jakie to "przypadki" chodzą po ludziach!) zaczęłam przeglądać i... zakochałam się w...


by US
 
...bransoletce US. W całym pomyśle na te bransoletki- w moje gusta trafili idealnie, uwielbiam takie rzeczy. Biżuteria, którą można personalizować, to coś, na co zawsze zwracam uwagę ;) A i bransoletki US możemy personalizować, podając swoje własne słowo. Szkoda tylko, że nie ma pozłacanych :D Jedyne, co mnie powstrzymało (na krótki czas), to cena- 90 zł. Jak dla mnie to sporo- gdyby kosztowały mniej, na pewno miałabym już kilka.

Kolejna bransoletka, która mnie zainteresowała, tym razem stworzona przez me-like, to:
by me-like

I tutaj możemy już wybrać kolor- złoto lub srebro, a także kolor nici jedwabnej i jej rozmiar. A taka przyjemność kosztuje nas 89 zł.

Następną rzeczą jest naszyjnik z serduszkiem, po prostu urocza rzecz, bez udziwnień :D Pozłacany, z regulacją, cena: 99 zł.

by me-like

No i nie mogłabym zapomnieć o ukochanym Lilou.

by Lilou
Tych bransoletek nigdy mi dość!

Co byście wybrały? :)


Trzymajcie się,
Ninja!


1 komentarz: